pondelok, december 09, 2019

Držíš krok s dobou?!

Antivírový program zadarmo!

Milí okolopäťdesiatnici, milí návštevníci portálu,
p
ortál 50plusminus v spolupráci so spoločnosťou Kasperky Lab Vám prináša bezplatnú,  plne funkčnú trial verziu produktu Kaspersky -  Total security multi-device .Stiahnite si toľko licencií, koľko máte doma zariadení. Platnosť takejto licencií je polroka.

Tento špičkový produkt Vám prinesie

Bezpečnostné riešenia pre všetky Vaše zariadenia vďaka Kaspersky Total Security – multi-device
Riešenie Vám zabezpečí akýkoľvek počítač  tablet, telefón s operačným systémom MS Windows.Ochráňte si svoje súkromie,  peniaze, identitu, fotografie, súbory a rodinu pred internetovými hrozbami!

Nástroje na ochranu súkromia, na  zachovajú Vaše osobné údaje a komunikáciu v bezpečí
Technológia Webcam Protection (ochrana  webkamer) určená pre počítače,  zabraňuje hackerom  aktivovať Vašu webkameru – exkluzívne.
Aplikácia  Password Manager (správca hesiel) pre počítače a mobily vygeneruje, uloží a synchronizuje hesla a umožní Vám tak jednoduchší prístup k webom

Portál 50plusminus a bezpečnostní experti spoločnosti Kaspersky Lab  pre všetkch svojich návštevníkov prinášajú  novú bezplatnú androidovú aplikáciu Phound!, ktorá umožňuje používateľom rýchlo a jednoducho nájsť stratený smartfón alebo tablet a v prípade jeho odcudzenia ochrániť osobné dáta uložené na mobilnom zariadení pred zneužitím. Podľa internetového prieskumu stratí svoj smartfón v priebehu jedného roka 1 používateľ z 20, či už sa to stane vlastnou nedbanlivosťou alebo sa stanú obeťou krádeže. Pričom až dvaja z piatich používateľov priznávajú, že na svojom smartfóne alebo tablete majú uložené citlivé osobné dáta, ktoré by neradi videli v cudzích rukách. Nová bezpečnostná aplikácia Phound! od Kaspersky Lab bola vytvorená, aby zabránila práve takýmto neželaným situáciám.

Portál 50plusminus a bezpečnostní experti spoločnosti Kaspersky Lab Vám pre všetkých návštevníkov nášho portálu prinášajú novú mobilnú aplikáciu (klikni na nasledovný text)  - Kaspersky QR Scanner, ktorá umožňuje rýchle a bezpečné snímanie populárnych QR kódov. Bezplatná aplikácia je dostupná na stiahnutie pre platformy Android a iOS ( iOS je operačný systém od firmy Apple Inc., ktorý je určený pre mobilné zariadenia tejto spoločnosti: mobilný telefón iPhone ) Kaspersky QR Scanner nielen rýchlo a hlavne spoľahlivo načíta informácie z QR kódu, ale používateľa tiež upozorní na potenciálne nebezpečné odkazy. Stiahnite si aplikáciu a držte krok s dobou!