pondelok, december 09, 2019

Oslavy

V tejto často portálu budeme hlavne prostredníctvom  Vašich skúseností informovať,  kde a ako ste oslavovali narodeniny, pomaturitné stretnutia. Ak sa chcete podeliť so svojimi zážitkami, pošlite ich s fotkami prípadne videami na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  . Máte problém aký darček venovať oslávencovi? Napíšte svoje skúsenosti, aké darčeky ste dostali, radi ich uverejníme. Tiež budeme prinášať návrhy kde oslavu pomatuiritné stretnutie uskutočniť.  Budeme prezentovať Vaše fotografie, videá z osláv, pomaturitných stretnutí.

Rady a tipy na oslavy

V tejto často portálu, hlavne prostredníctvom Vašich skúseností, informujeme kde a ako ste oslavovali narodeniny, pomaturitné stretnutia. Ak sa chcete podeliť so svojimi zážitkami, pošlite príspevok aj s fotkami alebo videami na adresu: redakcia@50plusmimnus.sk . Radi ho uverejníme.  Máte alebo ste mali problém aký darček venovať oslávencovi? Napíšte svoje skúsenosti, aké darčeky ste dostali, kúpili, radi ich uverejníme. Tiež prinášame návrhy na miesta osláv narodenín,  pomaturitných stretnutí.

Zobraziť položky...

Videá, fotografie z osláv narodenín, pomaturitných stretnutí

V tejto často portálu budeme zverejňovať Vaše videá z osláv narodenín a  pomaturitných stretnutí. Pošlite nám ich na adresu: redakcia@50plusmimnus.sk .

Zobraziť položky...

Banská Štiavnica

Mám to obrovské šťastie, že žijem s úžasnou a krásnou ženou. 25.10. 2006 sme sa prvýkrát stretli. Teda je to už osem rokov čo sa poznáme. Nevedel som čo darovať, čím poďakovať, ako to spolu osláviť. Dostal som mail s ponukou  na víkendový pobyt pre dve osoby v Banskej Štiavnici. Boli sme obaja prepracovaní, unavení, a tak osláviť výročie v hoteli v Banskej Štiavnici nám pripadalo ako dobrý nápad.

Miláno

Moja milovaná nedávno oslavovala narodeniny.  Nevedel som aký darček by ju potešil.  Nakoniec mi napadlo kúpiť krátky výlet niekde mimo republiku. Na portále Pelikán som našiel trojdňový letecký výlet s ubytovaním v Miláne.  16. mája poobede sme leteli nízkonákladovými aerolíniami do Milána na letisko Malpemza. Let v pohode, niečo cez hodinku. V Bratislave bola zima, v Miláne skoro letné počasie.  Z letiska do centra mesta sme sa dostali  shuttle busom.

Newgardens

 - reklamný článok -
Jeden z našich typov pre oslavu narodenín, pomaturitných stretnutí je reštaurácia New Gardens v Bratislave. Nachádza sa v novovybudovanej administratívnej budove na konci Mierovej ulice, oproti Ružinovskému cintorínu. Je to plne klimatizovaná, nefajčiarska reštaurácia s kapacitou 60 miest s bezbariérovým prístupom. Zadarmo ponúka pripojenie sa na internet - Wifi sieť. Okrem jedál na objednávku je v ponuke denné obedové menu s možnosťou dovozu priamo k Vám (Ružinov).  Pekný priestor s moderným interiérom umožňuje usporiadať firemné eventy, narodeninové, promočné, rodinné oslavy a spoločenské stretnutia. Samozrejmosťou je rezervácia miest, či platba stravnými lístkami.

Loď kafé

- reklamný článok-
Loď Cafe je dokonalým priestorom pre Váš event. Na túto príležitosť ponúkame tri podlažia. Nechajte sa presvedčiť, že náš profesionálny tím je pripravený Vám pripraviť skvelú akciu a nezabudnuteľný zážitok. Firemný event: tematické party, klientské večierky, školenia, tlačové konferencie, recepcie, team building, V.I.P party. Súkromný event: narodeninové oslavy, svadby, detské narodeninové party. Svadby: výzdoba, svadobne menu, hudobná produkcia, foto.


Kontakt:
Tyršovo námestie
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
www.lodkafe.sk/eventy