4Home Multielastický poťah na kreslo Comfort sivá

4Home Multielastický poťah na kreslo Comfort sivá, 70 - 110 cm

18.49 €

Dnes sme vybrali: 4Home Multielastický poťah na kreslo Comfort sivá, 70 - 110 cm od 4Home - tento artikel čaká na vás v neopakovateľnej akcii za 18.49 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Vyberte položky s celkovou hodnotou nad € a poštovné je ZDARMA. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 8596175013218
Do obchodu

Popis

4Home

Už sa na vaše staré obľúbené kreslo nedá pozerať a potrebovalo by nejaké oživenie? Stavte na multielastické napínacie poťahy, ktoré dodajú nové kúzlo vášmu nábytku. Napínací poťah Comfort v univerzálnej tlmenej sivej v okamihu premení vaše kreslo tak, že bude žiariť novotou a vaša obývacia izba bude opäť šik. Poťah pomôže oživiť starý nábytok a schovať tak prípadné nedostatky aj opotrebenie, ale zároveň ho chráni pred špinou a poškodením, čo oceníte aj v prípade, že máte nábytok úplne nový. Vďaka kvalitnému materiálu s vysokým podielom bavlny je poťah veľmi príjemný na dotyk a zároveň odolný voči opotrebeniu aj jednoduchý na povliekanie. Je dobre roztiahnuteľný všetkými smermi, takže sa ľahko prispôsobí, skvele padne a uľahčí vám prácu pri manipulácii.Poťah je určený iba pre vyobrazený typ kresla/pohovky s podrúčkami..

Parametre tovaru 4Home Multielastický poťah na kreslo Comfort sivá, 70 - 110 cm

Názov: 4Home Multielastický poťah na kreslo Comfort sivá, 70 - 110 cm EAN: 8596175013218 Výrobca: 4Home Veľkosť: 70 - 110 cm : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag