4home Multielastický poťah na sedák na stoličku Comfort terracotta

4home Multielastický poťah na sedák na stoličku Comfort terracotta, 40 - 50 cm, sada 2 ks

8.49 €

Váš obľúbený tovar, 4home Multielastický poťah na sedák na stoličku Comfort terracotta, 40 - 50 cm, sada 2 ks so známou značkou 4Home - tento tovar si môžete objednať s unikátnou zľavou za 10.49 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A najlepšie zo všetkého je, keď si objednáte viac ako € za dopravu nezaplatíte ani euro. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8596175014277
Do obchodu

Popis

4Home

Doprajte svojim stoličkám oživenie a ochranu voči opotrebovaniu s multielastickým napínacím poťahom Comfort. Poťah v modernej terracotta farbe, v okamihu premení vaše stoličky tak, že budú žiariť novotou. Pomôže oživiť starý nábytok a schovať tak prípadné nedostatky aj opotrebenie, ale zároveň ho chráni pred špinou a poškodením, čo oceníte aj v prípade, že máte nábytok úplne nový. Vďaka kvalitnému materiálu s vysokým podielom bavlny je poťah veľmi príjemný na dotyk a zároveň odolný voči opotrebeniu aj jednoduchý na povlečenie. Je dobre roztiahnuteľný všetkými smermi, takže sa ľahko prispôsobí, skvele padne a uľahčí vám prácu pri manipulácii..

Parametre tovaru 4home Multielastický poťah na sedák na stoličku Comfort terracotta, 40 - 50 cm, sada 2 ks

Názov: 4home Multielastický poťah na sedák na stoličku Comfort terracotta, 40 - 50 cm, sada 2 ks EAN: 8596175014277 Výrobca: 4Home Veľkosť: 40 - 50 cm : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag