4Home Napínací poťah na sedák na stoličku Comfort Plus Check

4Home Napínací poťah na sedák na stoličku Comfort Plus Check, 40 - 50 cm, sada 2 ks

8.99 €

Dnes sme vybrali: 4Home Napínací poťah na sedák na stoličku Comfort Plus Check, 40 - 50 cm, sada 2 ks od obľúbeného výrobcu 4Home - tento artikel pořizujte za mimoriadne nízku cenu 11.49 €. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. A najlepšie zo všetkého je, keď si objednáte viac ako € za dopravu nezaplatíte ani euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 8596175021510
Do obchodu

Popis

4Home

Napínacie poťahy Comfort Plus sú skvelým pomocníkom na oživenie vašich starých a opotrebovaných stoličiek. Poťah v neutrálnej sivobéžovej farbe s klasickým kockovaným vzorom v okamihu premení vaše stoličky na úplne nový kúsok nábytku.Pomôže oživiť starý nábytok a schovať tak prípadné nedostatky aj opotrebenie, ale zároveň ho chráni pred špinou a poškodením, čo oceníte aj v prípade, že máte stoličky úplne nové.Vďaka kvalitnému materiálu s vysokým podielom bavlny je poťah veľmi príjemný na dotyk a zároveň odolný voči opotrebeniu aj ľahký na povliekanie. Je dobre roztiahnuteľný všetkými smermi, takže sa ľahko prispôsobí, skvele padne a uľahčí vám prácu pri manipulácii..

Parametre tovaru 4Home Napínací poťah na sedák na stoličku Comfort Plus Check, 40 - 50 cm, sada 2 ks

Názov: 4Home Napínací poťah na sedák na stoličku Comfort Plus Check, 40 - 50 cm, sada 2 ks EAN: 8596175021510 Výrobca: 4Home Veľkosť: 40 - 50 cm : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag