4Home Napínací poťah na sedák na stoličku Comfort Plus Feather

4Home Napínací poťah na sedák na stoličku Comfort Plus Feather, 40 - 50 cm, sada 2 ks

9.99 €

Obľúbený produkt 4Home Napínací poťah na sedák na stoličku Comfort Plus Feather, 40 - 50 cm, sada 2 ks od obľúbenej značky 4Home - tento produkt ponúkame za takmer veľkoobchodnú cenu 11.49 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A to nie je všetko, e-shop za vás zaplatí dopravu, ak hodnota vášho košíka presiahne €. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8596175021558
Do obchodu

Popis

4Home

S napínacími poťahmi Comfort Plus budú vaše staré opotrebované stoličky doslova ako nové. Poťah v neutrálnej hnedobéžovej farbe s elegantným vzorom pierok v okamihu premení vaše stoličky na úplne nový kúsok nábytku.Pomôže oživiť starý nábytok a schovať tak prípadné nedostatky aj opotrebenie, ale zároveň ho chráni pred špinou a poškodením, čo oceníte aj v prípade, že máte stoličky úplne nové.Vďaka kvalitnému materiálu s vysokým podielom bavlny je poťah veľmi príjemný na dotyk a zároveň odolný voči opotrebeniu aj ľahký na povliekanie. Je dobre roztiahnuteľný všetkými smermi, takže sa ľahko prispôsobí, skvele padne a uľahčí vám prácu pri manipulácii..

Parametre tovaru 4Home Napínací poťah na sedák na stoličku Comfort Plus Feather, 40 - 50 cm, sada 2 ks

Názov: 4Home Napínací poťah na sedák na stoličku Comfort Plus Feather, 40 - 50 cm, sada 2 ks EAN: 8596175021558 Výrobca: 4Home Veľkosť: 40 - 50 cm : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag