AKAI CS6 SHINE Prenosný reproduktor

AKAI CS6 SHINE Prenosný reproduktor, BT, ambient. svetlo

63.99 €

Najpredávanejšie AKAI CS6 SHINE Prenosný reproduktor, BT, ambient. svetlo od populárnej značky AKAI - tento produkt dodávame v úžasnej akcii za 63.99 €. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Obľúbená ponuka je späť, už žiadne balné a poštovné pri objednávkach nad €. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Kategorie: 
Značka: 
SKU: 4905192533823
Do obchodu

Popis

AKAI

Akai CS6 Shine je prenosný reproduktor, takže môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu, nech ste kdekoľvek. Má lítiovú batériu 2200 mA schopnú zaistiť prehrávanie hudby po dobu dlhšiu než 8 hodín na jedno nabitie. Reproduktor sa zároveň stane modernou dekoráciou do vášho bytu, pretože má LED osvetlenie so 7 rôznymi farbami (biela, ružová, zelená, modrá, citrónová, nebesky modrá, fialová), ktoré sa striedajú a sú upravené podľa rytmu skladby.V závislosti na okolitom osvetlení je tu možnosť nastaviť jas podľa vášho priania. Reproduktor môžete ľahko prenášať za rukoväť z PU kože, ak chcete vytvoriť ambientné osvetlenie v inom priestore. Okrem toho má port Aux-In so schopnosťou prehrávať hudbu z rôznych zariadení, ako je notebook, mobilný telefón atď. a funkcie AWS s 2 jednotkami pre stereo výstup..

Parametre tovaru AKAI CS6 SHINE Prenosný reproduktor, BT, ambient. svetlo

Názov: AKAI CS6 SHINE Prenosný reproduktor, BT, ambient. svetlo EAN: 4905192533823 Výrobca: AKAI Farba: biela : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag