Akuku Detská senzorická knižka More

Akuku Detská senzorická knižka More

11.99 €

Spokojnosť prinášajúci Akuku Detská senzorická knižka More originálne od labelu - tento produkt objednáte v hustej akciu za 11.99 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. A najlepšie zo všetkého je, keď si objednáte viac ako € za dopravu nezaplatíte ani euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Kategorie: ,
Značka: 
SKU: 5907644004805
Do obchodu

Popis

Senzorická kontrastná knižka je skvelá hračka pre najmenšie deti, ktoré sa práve učia spoznávať svet. Je plná prekvapení, ktoré dieťa zaujmú. Stimulácia hmatu prispieva k správnemu a harmonickému vývoju vášho dieťaťa. Nájdete tu materiály s rôznymi textúrami a vlastnosťami, ako je pískatko, hrkálka, ale aj šušťavé prvky a početné výstupky. Hračka podporuje vývoj dieťaťa od prvých dní a stimuluje jeho zrak vďaka špeciálne použitým farbám, ktoré dieťa vidia už od narodenia. Dokonale stimuluje rozvoj zrakovej, sluchovej a pohybovej koordinácie dieťaťa. Je ideálny na učenie sa úchopu a objavovanie zaujímavých zvukov a tvarov.Praktický klip umožňuje pripevnenie hračky ku kočíku alebo postieľke. Je mäkká a príjemná na dotyk.Vhodné pre deti od narodenia.Rozmery: 12 x 12 cm.

Parametre tovaru Akuku Detská senzorická knižka More

Názov: Akuku Detská senzorická knižka More EAN: 5907644004805 Výrobca: Farba: mix farieb : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag