Akuku Detské silikónové hryzátko Slimáčik modrá

Akuku Detské silikónové hryzátko Slimáčik modrá, 9,5 x 7 x 5 cm

9.49 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Akuku Detské silikónové hryzátko Slimáčik modrá, 9,5 x 7 x 5 cm pochádzajúce od značky - tento artikel sa na vás teší pri likvidácii skladu za neprekonateľných 6.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Len teraz, DOPRAVA ZDARMA pri výbere položiek nad €. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Kategorie: ,
Značka: 
SKU: 5907644001149
Do obchodu

Popis

Toto hryzátko vďaka svojmu tvaru a materiálu pomáha tíšiť bolesť a jemne masírovať ďasná v období rastu zúbkov. Tvar umožňuje bábätku ľahké držanie a zabraňuje jeho prehltnutiu. Je vhodné pre chladenie v chladničke. Plní aj funkciu prvej zubnej kefky.Pred prvým, ale aj opakovaným použitím ho umyte jemným čistiacim prostriedkom a teplou vodou, potom opláchnite a osušte. Nevyvárajte, nesterilizujte, ani nezalievajte vriacou vodou. Pred každým použitím znovu skontrolujte.Produkt neobsahuje BPA..

Parametre tovaru Akuku Detské silikónové hryzátko Slimáčik modrá, 9,5 x 7 x 5 cm

Názov: Akuku Detské silikónové hryzátko Slimáčik modrá, 9,5 x 7 x 5 cm EAN: 5907644001149 Výrobca: Farba: modrá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag