Akupresúrné vložky od topánok s magnetom

Akupresúrné vložky od topánok s magnetom, dámské

5.49 €

Radosť prinášajúci Akupresúrné vložky od topánok s magnetom, dámské od značky - tento hit ľahko nájdete za vynikajúcu cenu 5.49 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Vyberte položky s celkovou hodnotou nad € a poštovné je ZDARMA. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 4039525005432
Do obchodu

Popis

Využite vlastnosti magnetov v kombinácii s akupresúrou. Prispejte k pohodliu a dobrému pocitu z chôdze. Pomocou magnetov prokrvíte dolnej končatiny. Akupresúrna masáž vzpruží Vaše telo a zmierni únavu. Denným nosením vložiek predídete opuchnutým a unaveným nohám. Vložky môžete nosiť celý deň kedykoľvek, najmä ich oceníte pri športe, práci alebo námahe.timulací akupresúrnych bodov chodidiel docielite pozitívneho vplyvu na celé telo, pretože sa tým aktivujú nervové zakončenia, tým sa následne zlepší i funkcia jednotlivých orgánov. Každá vložka je vybavená piatimi magnetmi.Veľkosť jeuniverzální 36-40, zastrihnutím možno upraviť do požadovanej veľkosti..

Parametre tovaru Akupresúrné vložky od topánok s magnetom, dámské

Názov: Akupresúrné vložky od topánok s magnetom, dámské EAN: 4039525005432 Výrobca: Farba: oranžová : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag