ALDOTRADE Rukávnik na žehlenie Cora Aldotrade

ALDOTRADE Rukávnik na žehlenie Cora

9.99 €

V akcii je len tu ALDOTRADE Rukávnik na žehlenie Cora so známou značkou Aldotrade - tento produkt objednáte v úžasnej akcii za 9.99 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Ak nechcete platiť poštovné, stačí vytvoriť objednávku s minimálnou hodnotou €. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 9007741016629
Do obchodu

Popis

Aldotrade

Skladný žehliaci rukávnik s pevnou výškou. Pracovná doska je tvorená kovovým roštom, ktorý je prekrytý molitanovou, prípadne plstenou podložkou a bavlneným poťahom. Rukávnik je možné zložiť pre lepšie skladovanie. Konštrukcia je z lakovanej ocele. Obrázky sú len informatívne. Dodávame vo viacerých farebných prevedeniach bez možnosti výberu. Je určený na domáce využitie.Žehliaca plocha: dĺžka: 53 cm, šírka: 13 cm zadná časť a predná: 9 cm.Umožňuje dobre žehliť úzke rukávy.Perforácia dobre prepúšťa paru a bielizeň pritom zostane suchá.Rukávnik je skladací.Farba poťahu: MIX.

Parametre tovaru ALDOTRADE Rukávnik na žehlenie Cora

Názov: ALDOTRADE Rukávnik na žehlenie Cora EAN: 9007741016629 Výrobca: Aldotrade Farba: mix farieb : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag