Allnature Detoxikácia bylinný extrakt 60 pastiliek Allnature

Allnature Detoxikácia bylinný extrakt 60 pastiliek

5.99 €

V akcii je práve teraz Allnature Detoxikácia bylinný extrakt 60 pastiliek s osvedčenou značkou Allnature - tento artikel nakupujte po zlacnenie za 4.99 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak sa vám páči doprava zadarmo, uistite sa, že ste si objednali viac ako €. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8595674628725
Do obchodu

Popis

Allnature

Očista tela je pre náš organizmus veľmi dôležitá. Pomáha z tela vypudiť toxíny a všetky škodlivé látky. Najlepším pomocníkom pri detoxikácii sú antioxidanty. Ako prírodné čističe dobre poslúžia zelený čaj, pestrec, vitamín C, púpava a ďalšie bylinky. Čo telu vôbec neprospieva sú cigarety, alkohol, stres, mastné jedlo, údené veci, cukor, biele pečivo.Detoxikácia bylinný extrakt je zmes byliniek, ktorá pomáha čistiť organizmus. Obsahuje napríklad zelený čaj, ktorý dokáže zlepšovať krvný tlak, upravuje cholesterol, čistí krv, bojuje s vírusmi a rôznymi zápaly. Veľkým a neoceniteľným pomocníkom je aj vitamín C, na podporu imunity..

Parametre tovaru Allnature Detoxikácia bylinný extrakt 60 pastiliek

Názov: Allnature Detoxikácia bylinný extrakt 60 pastiliek EAN: 8595674628725 Výrobca: Allnature : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag