Alori Čistič povrchov spotrebnej elektroniky 100 ml

Alori Čistič povrchov spotrebnej elektroniky 100 ml

5.49 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Alori Čistič povrchov spotrebnej elektroniky 100 ml čo nám dodáva - tento tovar si môžete nechať doručiť s extra zľavou za 5.49 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Čo tak doprava ZDARMA? Ak si objednáte viac ako €, neplatíte poštovné. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 8594195504013
Do obchodu

Popis

Nano čistič povrchov spotrebnej elektroniky je určený na starostlivosť o povrchy spotrebnej elektroniky v domácnosti. Môžete ho použiť na čidlá, snímacie zariadenie, LCD a LED displeje, foto a video, priezory, všetky časti PC, audio-video techniku, mobilné telefóny. Nano čistič povrchov spotrebnej elektroniky je bezrozpúšťadlový čistič na báze tenzidov, ktoré nezanechávajú šmuhy ani stopy na čistenom povrchu. Obnovuje na ošetrenom povrchu lesk. Svojim dlhotrvajúcim efektom chráni ošetrený povrch pred odtlačkami prstov, zahmlievaním a usadzovaním prachu. Čistič má formu kvapaliny. Pre jednoduchšie použitie a úsporu je opatrený prstovým rozprašovačom. Balený v matnej bielej fľaši z chemicky odolného plastu. Fľaša má okrúhly tvar, veľmi dobre sa drží a pri použití sa nešmýka v rukách. Celé balenie je prispôsobené tak, aby prostriedok nevytiekol ani pri položení.Vlastnosti: jednoduché použitie dlhotrvajúci efekt ochrana pred odtlačkami prstov antistatický účinok bez obsahu parabénov, fosfátov a silikónov nízka spotreba biologicky odbúrateľný.

Parametre tovaru Alori Čistič povrchov spotrebnej elektroniky 100 ml

Názov: Alori Čistič povrchov spotrebnej elektroniky 100 ml EAN: 8594195504013 Výrobca: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag