Altom Keramická doštička Charlotta 18 x 24 cm

Altom Keramická doštička Charlotta 18 x 24 cm, fialová

4.49 €

V akcii je len tu Altom Keramická doštička Charlotta 18 x 24 cm, fialová s trendy značkou Altom - tento hit môžete zaobstarať za úžasnú cenu 4.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak naplníte košík tovarom nad , okamžite máte dopravu ZDARMA k vám. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 5904252312667
Do obchodu

Popis

Altom

Vzdušná a čistá kuchyňa. Zároveň tak slobodná, že sa vám v nej bude chcieť počas varenia tancovať. Práve taký pocit dodajú vašej kuchyni doplnky značky Altom. Štýlová keramická doštička, ktorá sa len tak nestratí. Využiť ju môžete rôznymi spôsobmi. Nám sa pozdáva napríklad ten, kedy ju umiestnite spoločne s nakrájaným čerstvým pečivom doprostred jedálenského stola. Nevyhnutnosť, ktorá nesmie chýbať na výdatné raňajky vo forme miešaných vajíčok s voňavou cibuľkou zasypaných vašou vypestovanou pažítkou. Takto bude pečivo štýlovo naservírované a pre všetkých prísediacich pekne po ruke..

Parametre tovaru Altom Keramická doštička Charlotta 18 x 24 cm, fialová

Názov: Altom Keramická doštička Charlotta 18 x 24 cm, fialová EAN: 5904252312667 Výrobca: Altom Farba: fialová : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag