Altom Porcelánový hrnček Charlotta 300 ml

Altom Porcelánový hrnček Charlotta 300 ml, biela

3.99 €

Urobte si radosť: Altom Porcelánový hrnček Charlotta 300 ml, biela čo berieme od značky Altom - tento produkt dodávame za takmer veľkoobchodnú cenu 3.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A najlepšie zo všetkého je, keď si objednáte viac ako € za dopravu nezaplatíte ani euro. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 5904252311806
Do obchodu

Popis

Altom

Nech si hovorí kto chce čo chce - hrnčekov nie je nikdy dosť! Nie je nad to mať doma hrnčeky všetkých veľkostí, pretože nie vždy máme chuť na veľký kotol čaju. Jedná sa o hrnček značky Altom z novej kvetinovej kolekcie Charlotta, svetlý podklad dopĺňa jemný dekor kvetín. Na zachovanie sýtosti farieb odporúčame ručné umývanie.Či už si v ňom doprajete výbornú kávu, ktorá vás vždy ráno postaví na nohy alebo bude usrkávať čierny čaj s medom a citrónom, jedno je viac než nad slnko jasné, bude vám z neho chutiť ešte viac..

Parametre tovaru Altom Porcelánový hrnček Charlotta 300 ml, biela

Názov: Altom Porcelánový hrnček Charlotta 300 ml, biela EAN: 5904252311806 Výrobca: Altom Farba: mix farieb : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag