Altom Sklenená dóza Reindeer 1250 ml

Altom Sklenená dóza Reindeer 1250 ml, zelená

7.99 €

Vaše možnosti obohacujúce Altom Sklenená dóza Reindeer 1250 ml, zelená s preslávenou značkou Altom - tento artikel čaká na vás pri časovo obmedzenej akcii za 7.99 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Obľúbená ponuka je späť, už žiadne balné a poštovné pri objednávkach nad €. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 5904252353820
Do obchodu

Popis

Altom

Pečenie vianočných perníčkov je takmer v každej domácnosti činnosťou, bez ktorej si možno len ťažko predstaviť prípravu na Vianoce. Táto aromatická, nezabudnuteľná vôňa navodí kúzelnú atmosféru v celom dome. Oplatí sa zaobstarať si ozdobnú dózu, ktorá vám umožní uchovávať tieto úžasné dobroty.Sklenené dózy na potraviny, pomôžu zariadiť kuchynský priestor a zároveň sa stanú praktickou dekoráciou, v ktorej nájdete pečivo (sušienky, perníčky, cukríky), cestoviny, ryžu alebo múku. Sklenená dóza na potraviny značky Altom Design má jemné drážky a pohodlné, ozdobné veko s hermetickou gumičkou, vďaka ktorému zostanú potraviny dlho čerstvé. Vianočná sklenená dóza je tiež skvelým nápadom na malý darček..

Parametre tovaru Altom Sklenená dóza Reindeer 1250 ml, zelená

Názov: Altom Sklenená dóza Reindeer 1250 ml, zelená EAN: 5904252353820 Výrobca: Altom Farba: zelená : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag