Altom Sklenená dóza Reindeer 900 ml

Altom Sklenená dóza Reindeer 900 ml, červená

6.99 €

Ponuka pre vás: Altom Sklenená dóza Reindeer 900 ml, červená od obľúbenej spoločnosti Altom - tento artikel odporúčame za vynikajúcu cenu 6.99 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Doprava bez poplatku sa teraz vzťahuje na objednávky s minimálnou hodnotou €. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 5904252353738
Do obchodu

Popis

Altom

Pečenie vianočných perníčkov je takmer v každej domácnosti činnosťou, bez ktorej si možno len ťažko predstaviť prípravu na Vianoce. Táto aromatická, nezabudnuteľná vôňa navodí kúzelnú atmosféru v celom dome. Oplatí sa zaobstarať si ozdobnú dózu, ktorá vám umožní uchovávať tieto úžasné dobroty.Sklenené dózy na potraviny, pomôžu zariadiť kuchynský priestor a zároveň sa stanú praktickou dekoráciou, v ktorej nájdete pečivo (sušienky, perníčky, cukríky), cestoviny, ryžu alebo múku.Sklenená dóza na potraviny značky Altom Design má jemné drážky a pohodlné, ozdobné veko s hermetickou gumičkou, vďaka ktorému zostanú potraviny dlho čerstvé.Vianočná sklenená dóza je tiež skvelým nápadom na malý darček..

Parametre tovaru Altom Sklenená dóza Reindeer 900 ml, červená

Názov: Altom Sklenená dóza Reindeer 900 ml, červená EAN: 5904252353738 Výrobca: Altom Farba: červená : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag