Americká chladnička ETA 137190010 nerez + Doprava zadarmo ETA

Americká chladnička ETA 137190010 nerez + Doprava zadarmo

829.00 €

Váš obľúbený tovar, Americká chladnička ETA 137190010 nerez + Doprava zadarmo čo berieme od značky ETA - tento produkt obchodujeme výhodne za 829.00 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 30€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8592417057125
Do obchodu

Popis

ETA

V kombinovanej chladničke ETA 1360 využijete maximum priestoru pre uskladnenie Vašich potravín vďaka jej extra objemu 504 litrov. Táto dvojdverová chladnička amerického typu v modernom nerezovom dizajne je vybavená beznámrazovou technológiou NO FROST, vďaka ktorej nenamŕzajú ani steny ani potraviny vo vnútri. Na dotykovom LED displeji je možné sledovať aktuálnu teplotu a nastavovať rôzne prevádzkové režimy. Mimo výškovo nastaviteľných sklenených políc s ochranou proti rozliatiu obsahuje chladnička 2 extra veľké boxy na zeleninu a v mrazničke nájdete 2 mraziace boxy. Interiér je osvetlený moderným LED svetlom, ktoré nielenže usporí energiu, ale má predovšetkým výbornú svietivosť.
Medzi jej moderné vybavenie patrí aj výrobník ľadu a ľadovej drte. Pokiaľ si radi a často doprajete chladené nápoje, potom si výrobník ľadu zamilujete. Slúži tiež ako dávkovač vody. Vychladenú vodu tak budete mať kedykoľvek po ruke.

Už žiadna námraza
Kombinovaná chladnička ETA1371 je vybavená modernou beznámrazovou NO FROST technológiou, vďaka ktorej už nemusíte tráviť hodiny pri ručnom odmrazovaní chladničky. Rovnomerná cirkulácia studeného vzduchu v chladničke a mrazničke zabezpečuje to, že steny vôbec nenamŕzajú. Pozitívne sa prejavuje tiež na celkovej spotrebe a znižuje hlučnosť spotrebiča.

Chytro a úsporne
Chladnička je vybavená moderným LED osvetlením, ktoré je o 90 % úspornejšie než klasická žiarovka a naviac sa vyznačuje omnoho lepšou svietivosťou, vďaka ktorej budete mať omnoho väčší prehľad o obsahu chladničky. LED osvetlenie tiež prispieva k stálosti teploty vo vnútri, pretože nevytvára nežiadúce teplo na rozdiel od klasickej žiarovky.

Oddelené ovládanie oboch častí umožňuje nezávisle nastaviť teplotu v chladničke a mrazničke. Podmienky pre uskladnenie potravín sú ovládané elektronicky, elegantné dotykové ovládanie s LED displejom je jednoduché a intuitívne.

Energetickú úsporu a optimalizáciu výkonu ponúkajú prednastavené režimy ako je SUPER chladenie, SUPER mrazenie alebo DOVOLENKA. Režimy super mrazenie a super chladenie oceníte, pokiaľ prinesiete veľký nákup, ktorý budete potrebovať rýchlo schladiť či zmraziť.

Varovný signál upozorní na nezavreté dvere, kvalita a čerstvosť vašich potravín nebude ohrozená. Pri prípadnom výpadku prúdu sa nemusíte báť, že by ste prišli o svoje potraviny – chladnička je totiž schopná uchovať ich v plne zmrazenom stave až 7 hod.

Prémiový servis ETA
Nový majiteľ tejto chladničky získa balíček prémiových služieb, vďaka ktorému sa môže na svoj nový spotrebič 100% spoľahnúť a starosti nechať na iných. Prémiový servis zahŕňa Predĺženú záruku 5 rokov na kompresor, zrýchlený servis, ktorý garantuje nadštandardne rýchly servisný zásah maximálne do 2 pracovných dní od nahlásenia reklamácie na zákaznícku linku. Tá je k dispozícii 7 dní v týždni nielen pre hlásenie reklamácií, ale tiež poskytne technickú podporu.

(*) Podmienky služby Predĺženej záruky sú špecifikované na www.prodluzka.eta.cz/sk/
(**) Podmienky Zrýchleného servisu sú špecifikované na www.eta.sk/servis.

Parametre tovaru Americká chladnička ETA 137190010 nerez + Doprava zadarmo

Názov: Americká chladnička ETA 137190010 nerez + Doprava zadarmo

EAN: 8592417057125

Výrobca: ETA

Typ: voľne stojaci

Konštrukcia chladničky: side by side

Typ chladničky: s mraziacim priestorom

Umiestenie mraziaceho priestoru: mraznička vľavo

Umiestenie vstavania: nie je vstavaná

Objem celkom: 490l

Objem chladničky: 334l

Objem mrazničky: 156l

Počet oddelených priestorov v mrazničke: 2

Klimatická trieda: ST, SN, T, N

Nulová zóna (0-3°C): Nie

Hviezdičkové označenie mraziaceho priestoru: ****

Mraziaci výkon: 10kg/24 hod

Doba skladovania pri poruche: 7hod.

Beznámrazová: Áno

Energetická trieda: A+

Spotreba energie: 1.12kWh

Spotreba energie za rok: 409kWh/rok

Odhadované náklady chladenia za 1 rok: 86EUR

Odhadované náklady chladenia za 5 rokov: 429EUR

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag