Artplast Multifunkčný flexibilný kôš 15 l

Artplast Multifunkčný flexibilný kôš 15 l, oranžová

5.49 €

Prestížny Artplast Multifunkčný flexibilný kôš 15 l, oranžová s osvedčenou značkou - tento tovar si môžete zakúpiť s unikátnou zľavou za 5.49 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Obľúbený bonus, doprava a manipulácia ZDARMA, je k dispozícii pre objednávky nad €. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 8010693069903
Do obchodu

Popis

Už vás niekedy napadlo, či existuje kôš, ktorý by ste mohli využiť ako doma, tak v záhrade a dokonca by ste s ním mohli ísť aj na kúpalisko alebo pláž? S potešením vám môžeme povedať, že na trh práve taký kôš prichádza.Prestavujeme vám multifunkčný kôš v jemnom zelenom dizajne. Ide o kôš z polypropylénu, vďaka ktorému je nárazuvzdorný, odolný voči poveternostným vplyvom, odolný voči chladu a tiež odolný voči olejom či rozpúšťadlám. Tento kôš má vynikajúce využitie od nakupovania, cez záhradkárčenie až po použitie v domácnosti. Pretože je vybavený praktickými rukoväťami a zároveň je pružný, je možné ho využiť aj ako tašku na pláž..

Parametre tovaru Artplast Multifunkčný flexibilný kôš 15 l, oranžová

Názov: Artplast Multifunkčný flexibilný kôš 15 l, oranžová EAN: 8010693069903 Výrobca: Farba: oranžová : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag