Banquet Panvica hliníková s keramickou vnútornou povrchovou úpravou 20x4

Banquet Panvica hliníková s keramickou vnútornou povrchovou úpravou 20x4,5 cm Inspira, indukcia

12.90 €

Nie je prečo váhať, Banquet Panvica hliníková s keramickou vnútornou povrchovou úpravou 20x4,5 cm Inspira, indukcia od výrobcu Banquet - tento produkt posielame pri časovo obmedzenej akcii za 8.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. A najlepšie zo všetkého je, keď si objednáte viac ako € za dopravu nezaplatíte ani euro. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8591022367384
Do obchodu

Popis

BANQUET

Hliníková panvica s vnútornou povrchovou keramickou úpravou má rukoväť soft-touch v rovnakej farbe ako telo panvice. Keramický povrch je na rozdiel od iných nepriľnavých povrchov viac odolný voči poškriabaniu a aj pri používaní vo vysokých teplotách je povrch trvalejší. To napomáha ľahšiemu vareniu a údržbe. Na varenie odporúčame používať drevené alebo plastové náčinie. Hrúbka steny 2,5 mm, hr. dna 2,5 mm..

Parametre tovaru Banquet Panvica hliníková s keramickou vnútornou povrchovou úpravou 20x4,5 cm Inspira, indukcia

Názov: Banquet Panvica hliníková s keramickou vnútornou povrchovou úpravou 20x4,5 cm Inspira, indukcia EAN: 8591022367384 Výrobca: Banquet Farba: fialová : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag