Banquet Termoska s pumpou Culinaria

Banquet Termoska s pumpou Culinaria, 1,9 l, nerez

24.99 €

Ponuka pre vás: Banquet Termoska s pumpou Culinaria, 1,9 l, nerez od známeho výrobcu Banquet - tento tovar si môžete objednať s úžasnou cenovkou 20.49 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Obľúbený bonus, doprava a manipulácia ZDARMA, je k dispozícii pre objednávky nad €. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 8591022336434
Do obchodu

Popis

BANQUET

Praktická termoska s pumpičkou Culinaria, ktorú využjite doma, v záhrade, na pikniku alebo v zamestnaní. Termoska má nerezový plášť s lesklou povrchovou úpravou, veko, rukoväť a základňa sú z čierneho plastu. Nápoj je uchovávaný v sklenenej vložke vo vnútri termosky, ktorá zaisťuje stálu teplotu. Vložka má výborné izolačné vlastnosti pre teplé aj studené nápoje.Pred samotným naplnením odporúčame najskôr termosku naplniť studenou alebo horúcou vodou podľa vami požadovanej teploty vlastného nápoja. Zvýšite účinnosť a dlhodobosť teploty. Termoska nie je určená pre nápoje sýtené CO2. Do termosky nehádžte kocky ľadu a ani nemiešajte tvrdými predmetmi..

Parametre tovaru Banquet Termoska s pumpou Culinaria, 1,9 l, nerez

Názov: Banquet Termoska s pumpou Culinaria, 1,9 l, nerez EAN: 8591022336434 Výrobca: Banquet : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag