Berlinger Haus 12-dielna sada kuchynského náčinia v stojane Emerald Collection Berlinger Haus

Berlinger Haus 12-dielna sada kuchynského náčinia v stojane Emerald Collection

68.99 €

Neodoláte: Berlinger Haus 12-dielna sada kuchynského náčinia v stojane Emerald Collection s osvedčenou značkou Berlinger Haus - tento produkt dodávame v akcii za 68.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Vyberte položky s celkovou hodnotou nad € a poštovné je ZDARMA. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 5999108431920
Do obchodu

Popis

Berlinger Haus

Dokonale praktická sada 12-tich kusov kuchynského vybavenia a nožov v stojane. Stojan je navrhnutý ako blok na nože so špagetovým systémom uprostred a dvoma postrannými priehradkami na kuchynské náčinie, varešky, atď. Najčastejšie používané pomôcky pri varení máte prehľadne v jednom stojane vždy po ruke. Nože majú ergonomicky tvarované zmäkčené rukoväte s pevným úchopom. Materiál nožov: nehrdzvajúca oceľ s nepriľnavým antibakteriálnym povrchom Diamond. Neprenáša pachy krájaných potravín.Kuchynské náčinie je vyrobené z nylonu odolného do 180 °C, ktorý je šetrný k vášmu riadu, nikdy ho nepoškriabe. Ideálne pre mramorové, keramické a nelepivé povrchy. Praktická nožička uprostred náčinia slúži pre praktické položenie bez toho, aby ste si zašpinili pracovnú plochu kuchnskej linky.Obsah sady: 1x kuchársky nôž 20 cm 1x nôž na pečivo 20 cm 1x nôž Santoku 18 cm 1x univerzálny nôž 12,5 cm 1x kuchynský nôž 9 cm 1x multifunkčný dizajnový stojan 1x obracačka 1x drvič na zemiaky 1x naberačka na cestoviny 1x dierovaná lyžica 1x servírovacia lyžica 1x naberačka.

Parametre tovaru Berlinger Haus 12-dielna sada kuchynského náčinia v stojane Emerald Collection

Názov: Berlinger Haus 12-dielna sada kuchynského náčinia v stojane Emerald Collection EAN: 5999108431920 Výrobca: Berlinger Haus Farba: zelená : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag