Berlinger Haus Mixér tyčový 5v1 s příslušenstvím Black Silver Collection Berlinger Haus

Berlinger Haus Mixér tyčový 5v1 s příslušenstvím Black Silver Collection

56.90 €

Nie je prečo váhať, Berlinger Haus Mixér tyčový 5v1 s příslušenstvím Black Silver Collection od obľúbeného výrobcu Berlinger Haus - tento artikel musíte mať v akcii za 56.90 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Stačí naplniť košík vyššie uvedeným tovarom a NEPLATÍTE za dopravu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 5999108432101
Do obchodu

Popis

Berlinger Haus

Tyčový mixér od nemeckej značky Berlinger Haus kolekcie Black Silver Collecton už nepustíte z ruky. Nielen, že vás dostane svojim vzhľadom, ale hlavne príslušenstvom, vďaka ktorému sa stane nevyhnutným kuchynským pomocníkom. S mixérom si pohodlne pripravíte všetko od ľadovej triešte do nápojov, vynikajúce zeleninové alebo ovocné koktaily, polievky, krémy, šľahačku, sneh z bielkov, nasekáte bylinky, orechy. Vďaka extra výkonnému motoru vytvoríte všetky dobroty v rekordnom čase.K dispozícii máte 2 rýchlosti. Ergonomicky tvarovaná rukoväť vám perfektne padne do ruky. Všetky súčasti mixéra, ktoré prichádzajú do kontaktu so surovinami, sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a neprenášajú pachy. Každú gazdinku poteší, že časti mixéra po použití stačí opláchnuť alebo umyť v umývačke riadu.Šetrite svoj čas a prípravu jedla pre seba alebo svoju rodinu si vychutnávajte. Navyše vďaka praktickému stojanu budete mať svoj tyčový mixér aj príslušenstvo stále po ruke.Príslušenstvo: balónová metla, chopper 800 ml, mixovacia nádoba s odmerkou 600 ml, stojan..

Parametre tovaru Berlinger Haus Mixér tyčový 5v1 s příslušenstvím Black Silver Collection

Názov: Berlinger Haus Mixér tyčový 5v1 s příslušenstvím Black Silver Collection EAN: 5999108432101 Výrobca: Berlinger Haus Farba: čierna : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag