Berlinger Haus Panvica na palacinky s titánovým povrchom Emerald Collection

Berlinger Haus Panvica na palacinky s titánovým povrchom Emerald Collection, 28 cm

23.90 €

Najpredávanejšie Berlinger Haus Panvica na palacinky s titánovým povrchom Emerald Collection, 28 cm od obľúbeného výrobcu Berlinger Haus - tento hit môžete zohnať výhodne za 23.90 €. Vyberajte to najlepšie u nás. NEPLATÍTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, ponuka platí pre objednávky nad euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5999108445934
Do obchodu

Popis

Berlinger Haus

Elegantná panvica na palacinky zo smaragdovej kolekcie Emerald Collection. Palacinková panvica má netradične znížený okraj, aby sa vám cesto ľahko obracalo. Nepriľnavý titánový povrch uľahčí prípravu palaciniek, ku ktorým nemusíte pridať ani kvapku oleja navyše. Cesto sa nepripaľuje a čistenie je veľmi rýchle a ľahké. Panvica na palacinky je kompatibilná so všetkými druhmi ohrevu a je vhodná aj na indukciu.Vlastnosti: 3-vrstvový nepriľnavý titánový povrch - povrch je vhodný pre zdravé varenie s minimom tuku žiaruvzdorná, mäkčená rukoväť pre pohodlný úchop - rukoväť sa nezahrieva, zostáva vždy chladná TURBO indukčné dno, úspora energie až 35 % panvica je vhodná na všetky druhy ohrevu aj na indukciu jednoduché čistenie vďaka nepriľnavému povrchu je možné umývať v umývačke riadu ECO FRIENDLY prevedenie, neobsahuje žiadne škodlivé látky ako PFOA, Olovo ani Kadmium.

Parametre tovaru Berlinger Haus Panvica na palacinky s titánovým povrchom Emerald Collection, 28 cm

Názov: Berlinger Haus Panvica na palacinky s titánovým povrchom Emerald Collection, 28 cm EAN: 5999108445934 Výrobca: Berlinger Haus Farba: zelená : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag