Berlinger Haus Panvica s titánovým povrchom 28 cm Primal Gloss Collection Berlinger Haus

Berlinger Haus Panvica s titánovým povrchom 28 cm Primal Gloss Collection

29.95 €

Vaše možnosti obohacujúce Berlinger Haus Panvica s titánovým povrchom 28 cm Primal Gloss Collection od obľúbenej značky Berlinger Haus - tento artikel sa na vás teší v sezónne zľave za 29.95 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Ak naplníte košík tovarom nad , okamžite máte dopravu ZDARMA k vám. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 5999108414428
Do obchodu

Popis

Berlinger Haus

Univerzálna panvica s titánovým povrchom v unikátnom dizajne Primal Gloss Collection. Vonkajší tepaný vzhľad panvice vás iste zaujme hneď na prvý pohľad. Tepaný povrch je silnejší a odolnejší voči oderu či deformácii, navyše vyzerá skvele. Vnútorná vrstva je potiahnutá 3-vrstvovým titánovým povrchom, ktorý je charakteristický svojou dokonalou nepriľnavosťou. Pripravované pokrmy sa tak nepripaľujú a vďaka tomu sa panvica veľmi ľahko čistí. Zároveň je vhodná pre zdravé varenie s minimom tuku alebo oleja, v závislosti na použitých surovinách pokojne aj bez jedinej kvapky tuku.Titánový povrch, rovnako ako ostatné použité materiály, neobsahujú žiadne škodlivé látky, varenie je tak úplne zdravé a hygienické. Zosilnené Turbo indukčné dno z nehrzd. ocele je kompatibilné so všetkými druhmi varných dosiek a spoľahlivo funguje aj na indukcii. Iste oceníte tepelne izolovanú rukoväť, ktorá sa pri varení nezahrieva a zostáva stále chladná.Panvica Primal Gloss je vhodná pre každodenné varenie, dusenie aj vyprážanie, perfektne bude vyzerať aj pri servírovaní hotových jedál priamo na váš stôl. Vhodná tiež k zapekaniu v rúre do maximálnej teploty 160 °C..

Parametre tovaru Berlinger Haus Panvica s titánovým povrchom 28 cm Primal Gloss Collection

Názov: Berlinger Haus Panvica s titánovým povrchom 28 cm Primal Gloss Collection EAN: 5999108414428 Výrobca: Berlinger Haus Farba: čierna : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag