Berlinger Haus Sada nožov s nepriľnavým povrchom + doštička 6 ks Aquamarine Metallic Line Berlinger Haus

Berlinger Haus Sada nožov s nepriľnavým povrchom + doštička 6 ks Aquamarine Metallic Line

29.95 €

V akcii je práve teraz Berlinger Haus Sada nožov s nepriľnavým povrchom + doštička 6 ks Aquamarine Metallic Line značky Berlinger Haus - tento hit zaobstaráte vo výhodnej akcii za 31.95 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak nechcete platiť poštovné, stačí vytvoriť objednávku s minimálnou hodnotou €. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5999108416620
Do obchodu

Popis

Berlinger Haus

Prakticky vybavená sada nožov z kolekcie Aquamarine Metallic Line. V sade nájdete 5 najpoužívanejších kuchynských nožov a navyše veľkú bambusovú doštičku s logom značky. Nehrdzavejúce nože sú potiahnuté nepriľnavým antibakteriálnym povrchom, ktorý je šetrný k potravinám, navyše sa pri krájaní na nože nič nelepí. Ergonomicky tvarovaná rukoväť má na dotyk mäkčený povrch, ktorý je protišmykový. Nože sa v ruke veľmi pohodlne držia a nešmýkajú sa.Doštičku z bambusového dreva s drážkou pre odtekanie štiav možno pohodlne vziať za rukoväť a krájané potraviny premiestniť rovno do hrnca. Sada obsahuje: kuchársky nôž - 20 cm nôž na pečivo - 20 cm nôž Santoku - 20 cm univerzálny nôž - 12,5 cm lúpací nôž - 9 cm bambusová doštička s rukoväťou.

Parametre tovaru Berlinger Haus Sada nožov s nepriľnavým povrchom + doštička 6 ks Aquamarine Metallic Line

Názov: Berlinger Haus Sada nožov s nepriľnavým povrchom + doštička 6 ks Aquamarine Metallic Line EAN: 5999108416620 Výrobca: Berlinger Haus Farba: modrá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag