Berlinger Haus Termohrnček Purple Metallic Line

Berlinger Haus Termohrnček Purple Metallic Line, 0,5 l

14.90 €

Exkluzívny Berlinger Haus Termohrnček Purple Metallic Line, 0,5 l od top výrobcu Berlinger Haus - tento tovar si môžete zaobstarať za mimoriadne nízku cenu 15.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Doprava bez poplatku sa teraz vzťahuje na objednávky s minimálnou hodnotou €. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 5999108422638
Do obchodu

Popis

Berlinger Haus

V termohrnčeku značky Berlinger Haus zostane váš nápoj dlho horúci, oceníte ho nielen pri cestovaní, ale aj v práci či pri odpočinku. Na prvý pohľad vás zaujme svojim moderným dizajnom a krásnou farbou. Z hrnčeka sa vám bude dobre a pohodlne piť. Praktický hrnček s objemom 500 ml je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/10, otvárací mechanizmus je z kvalitného plastu. Vo vnútri hrnčeka sa nachádza nehrdzavejúca vložka, vďaka ktorej je hrnček veľmi odolný a takmer nerozbitný. Nežiaducemu a nečakanému otvoreniu hrnčeka zabraňuje poistkový mechanizmus. Tento dizajnový termohrnček zachová vašu kávu či čaj dlhšiu dobu teplú a čoskoro sa stane vaším obľúbeným a nepostrádateľným pomocníkom..

Parametre tovaru Berlinger Haus Termohrnček Purple Metallic Line, 0,5 l

Názov: Berlinger Haus Termohrnček Purple Metallic Line, 0,5 l EAN: 5999108422638 Výrobca: Berlinger Haus Farba: fialová : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag