BERLINGERHAUS Metallic Line Rose Gold Edition 0

BERLINGERHAUS Metallic Line Rose Gold Edition 0,5l

13.99 €

Trhom osvedčený produkt, BERLINGERHAUS Metallic Line Rose Gold Edition 0,5l s preslávenou značkou Berlinger Haus - tento artikel neprepásnite s neuveriteľnou zľavou za 16.99 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Obľúbený bonus, doprava a manipulácia ZDARMA, je k dispozícii pre objednávky nad €. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 5999108439537
Do obchodu

Popis

Berlinger Haus

V termohrnčeku značky Berlinger Haus zostane váš nápoj dlho horúci, oceníte ho nielen pri cestovaní, ale aj v práci či pri odpočinku. Na prvý pohľad vás zaujme svojim moderným dizajnom a krásnou farbou. Z hrnčeka sa vám bude dobre a pohodlne piť. Praktický hrnček s objemom 500 ml je vyrobený z prvotriednej nerezovej ocele, otvárací mechanizmus je z kvalitného plastu. Vo vnútri hrnčeka sa nachádza nehrdzavejúca vložka, vďaka ktorej je hrnček veľmi odolný a takmer nerozbitný. Nežiaducemu a nečakanému otvoreniu hrnčeka zabraňuje poistkový mechanizmus.Tento dizajnový termohrnček zachová vašu kávu či čaj po dlhšiu dobu teplú a čoskoro sa stane vaším obľúbeným a nepostrádateľným pomocníkom..

Parametre tovaru BERLINGERHAUS Metallic Line Rose Gold Edition 0,5l

Názov: BERLINGERHAUS Metallic Line Rose Gold Edition 0,5l EAN: 5999108439537 Výrobca: Berlinger Haus Farba: medená : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag