Bestway Okrúhly nadzemný bazén Steel Pro MAX s kartušovou filtráciou Bestway

Bestway Okrúhly nadzemný bazén Steel Pro MAX s kartušovou filtráciou

152.49 €

Exkluzívny Bestway Okrúhly nadzemný bazén Steel Pro MAX s kartušovou filtráciou od kvalitnej značky Bestway - tento produkt doručujeme v hustej akciu za 152.49 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Stráviť minimálne € a DOPRAVA ZADARMO do vášho vrecka. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 6942138981865
Do obchodu

Popis

Bestway

Nie je nič lepšie než mať svoj vlastný bazén v záhrade. Okrúhly tvar znamená jednoduchú montáž, lepšiu stabilitu a menej zabraného miesta. Koróziivzdorný oceľový rám je vybavený systémom FrameLink System pre pevné a bezpečné spojenie rámu. Steny bazéna sú skonštruované z materiálu DuraPlus, ktorý dosahuje vynikajúcu pevnosť a trvanlivosť vďaka jadru z polyesterovej sieťoviny, okolo ktorého sú dve vrstvy vysoko odolného PVC.Realistická tlač so vzorom Prismatic Stone dáva vnútornej strane plášťa bazéna krásny vzhľad, efekt textúry a sýto modrú farbu. Vstavaný regulovateľný vypúšťací ventil je možné pripojiť k záhradnej hadici (pomocou adaptéra, ktorý je súčasťou balenia) a bazén ľahko vypustiť.Súčasťou balenia je kartušová filtrácia s prietokom vody 1249 l.Odporúčaný objem vody je 6 473 l (90 %)..

Parametre tovaru Bestway Okrúhly nadzemný bazén Steel Pro MAX s kartušovou filtráciou

Názov: Bestway Okrúhly nadzemný bazén Steel Pro MAX s kartušovou filtráciou EAN: 6942138981865 Výrobca: Bestway Farba: sivá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag