Bino Balančná hra - tučniaky Bino

Bino Balančná hra - tučniaky

7.90 €

Váš obľúbený produkt, Bino Balančná hra - tučniaky od spoločnosti Bino - tento produkt objednáte v úžasnej akcii za 7.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Len teraz, DOPRAVA ZDARMA pri výbere položiek nad €. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 4019359836426
Do obchodu

Popis

Bino

Balančná hra vyrobená z robustného dreva, má roztomilý dizajn a kocku pre rozmanitú hru. Držanie rovnováhy na ľadovej kryhe rozvíja jemnú motoriku a podporuje kritické myslenie a riešenie problémov. Je dobré trénovať rovnováhu a pozorovacie schopnosti detí. Pri hrách deti rozvíjajú ľavú aj pravú stranu mozgu a trénujú sústredenie a zručnosť.Ako hrať: položte hru na stôl so všetkými tučniakmi, potom hoďte kockou a podľa farby kocky položte malého tučniaka na ľadovú kryhu podľa zodpovedajúcej farby šálu či čiapky. Celá rodina tučniakov by mala byť umiestnená na ľadovej kryhe tak, aby na každej strane bola skupina tučniakov so šatkami rovnakej farby a jeden malý tučniak. Buďte opatrní, pretože ľadová kryha sa hojdá, tučniaky musia byť v rovnováhe, aby všetci nespadli do vody.Rozmer balenia: 24 x 11,5 x 8 cm, počet dielov: 8 ks..

Parametre tovaru Bino Balančná hra - tučniaky

Názov: Bino Balančná hra - tučniaky EAN: 4019359836426 Výrobca: Bino Farba: mix farieb : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag