Bino Magnetická tabuľa obojstranná Bino

Bino Magnetická tabuľa obojstranná

15.90 €

Špičkový tovar, Bino Magnetická tabuľa obojstranná značky Bino - tento artikel čaká na vás v úžasnej akcii za 16.49 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Len teraz, DOPRAVA ZDARMA pri výbere položiek nad €. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 4019359706040
Do obchodu

Popis

Bino

Skladacia obojstranná detská tabuľa s množstvom príslušenstva. Jedna strana je biela a magnetická na pripevnenie priložených magnetických obrázkov alebo na písanie fixkou; druhá strana je bridlicová na písanie kriedou.Súčasťou je krieda, fixka a guma. Hracia tabuľa ponúka množstvo zábavy a radosti pri kreslení, písaní a maľovaní. Vytváranie mnohých vzorov pomocou magnetických tvarov a šablón podporuje kreativitu vášho dieťaťa. Vaše dieťa sa môže hrať na podlahe alebo stole.Tabuľa sa dá zložiť naplocho a ľahko uskladniť, aj keď vám chýba úložný priestor. Predškoláci a deti zo základných škôl si s touto hračkou užijú nekonečnú zábavu. Skvele sa hodí aj ako cestovná hračka..

Parametre tovaru Bino Magnetická tabuľa obojstranná

Názov: Bino Magnetická tabuľa obojstranná EAN: 4019359706040 Výrobca: Bino Farba: mix farieb : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag