Bino Magnetická tabuľka

Bino Magnetická tabuľka, postavy

9.99 €

Špičkový tovar, Bino Magnetická tabuľka, postavy od spoločnosti Bino - tento hit zaobstaráte v úžasnej akcii za 9.99 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Obľúbená ponuka je späť, už žiadne balné a poštovné pri objednávkach nad €. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 4019359881266
Do obchodu

Popis

Bino

Magnetická variabilná a kombinačná hračka. Obsahuje 80 dielov z kvalitného tvrdého papierového kartónu, z ktorých je možné zostaviť 10 rôznych figúrok. Balené v pestrých farbách a v kvalitnom skladacom kartóne. Počet dielov: 95 ks.Hračka pomáha rozvíjať viacero zručností. Priraďovanie a triedenie farebných dielikov môže rozvíjať detskú kreativitu a predstavivosť. Rozvíja u detí chápanie života a tvarov, podnecuje detskú kreativitu a predstavivosť. Je ľahká, prenosná a vhodná na cesty. Všetky malé kúsky je možné ľahko upratať do skladacej krabice. Udržujte deti pokojné a zaneprázdnené, tiež ich držte ďalej od iPadu a online hier..

Parametre tovaru Bino Magnetická tabuľka, postavy

Názov: Bino Magnetická tabuľka, postavy EAN: 4019359881266 Výrobca: Bino Farba: mix farieb : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag