Bo-ma trading Kožušina Catrin sivá

Bo-ma trading Kožušina Catrin sivá, 60 x 90 cm

18.49 €

Radosť prinášajúci Bo-ma trading Kožušina Catrin sivá, 60 x 90 cm od populárnej značky - tento artikel odporúčame v bombastické akcii za 18.49 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Keď sa vám páči vyššie uvedený tovar €, už sa nemusíte starať o cenu dopravy, bude ZDARMA. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8595182120537
Do obchodu

Popis

Koberčeky bývajú vkusnou aj praktickou dekoráciou, ktorá majú za cieľ zútulniť a zatepliť váš interiér. Ak chcete mať pocit, že vás navyše pohladí pri každom vašom kroku, kúpte si kožušinu Catrin a už nebudete chcieť chodiť po ničom inom. Táto nádherná umelá kožušina vyniká precíznym spracovaním, veľmi hustým vlasom a realistickou imitáciou kožušiny.Pokyny k údržbe: kožušinu neodporúčame prať. Vhodná údržba je povysávaním, vyklepaním alebo utretie vlhkou handričkou. Na spodnej strane nie je protišmyková úprava..

Parametre tovaru Bo-ma trading Kožušina Catrin sivá, 60 x 90 cm

Názov: Bo-ma trading Kožušina Catrin sivá, 60 x 90 cm EAN: 8595182120537 Výrobca: Farba: sivá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag