Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Coll horns

Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Coll horns, 75 x 45 cm

23.49 €

Limitovaná edícia produktu Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Coll horns, 75 x 45 cm s trendy značkou Butter Kings - tento produkt máte po jednoduchej objednávke po zlacnenie za 23.49 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Pri objednávkach nad € od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8596457167226
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Nechajte svoje starosti a vážnosť pred dverami a vstúpte do domu s úsmevom na tvári! Štýlová vnútorná podložka pre pohodlné bývanie s originálnym motívom. Multifunkčná vnútorná rohožka zo 100% polyesteru so spodnou stranou z pevnej gumy bezpečne zachytí všetky nečistoty z vašich topánok. Butter Kings je originálna česká značka, ktorá vám prináša bytové doplnky plné farieb, veselých obrázkov aj trochu bláznivých motívov. Dáva si za cieľ rozžiariť a rozveseliť všedný domov nevšednými doplnkami, a to sa jej rozhodne darí..

Parametre tovaru Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Coll horns, 75 x 45 cm

Názov: Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Coll horns, 75 x 45 cm EAN: 8596457167226 Výrobca: Butter Kings Farba: béžová : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag