CASO Automatický dvojzvarový vákuovací systém VC200 s boxom na fóliu CASO

CASO Automatický dvojzvarový vákuovací systém VC200 s boxom na fóliu

164.99 €

Váš obľúbený tovar, CASO Automatický dvojzvarový vákuovací systém VC200 s boxom na fóliu od popredného výrobcu CASO - tento artikel je v túto chvíľu v hustej akciu za 164.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Páči sa vám DOPRAVA, ktorú za vás e-shop platí? Stačí kúpiť cez € a je tvoja. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 4038437013900
Do obchodu

Popis

CASO

Táto automatická vákuovačka je ideálna na uchovanie čerstvosti mäsa, rýb, zeleniny alebo ovocia bez konzervantov. Vyrobená je so vstavanou rezačkou fólie, boxom na umiestnenie vákuovacej role a odnímateľnou vákuovou komorou. Maximálna šírka vreciek a rolí do prístroja je 30 cm.Regulácia vákuovania je pomocou tlačidla Stop – ideálna pre citlivé potraviny. Vďaka sacej hadici, ktorá je súčasťou balenia, je vákuovanie rozšírené aj o vákuovanie v nádobách. Prístroj má elektrické sledovanie teploty zvaru. Výkon: 120 Watt.Súčasťou balenia sú tiež 2 ks vákuovacích roliek..

Parametre tovaru CASO Automatický dvojzvarový vákuovací systém VC200 s boxom na fóliu

Názov: CASO Automatický dvojzvarový vákuovací systém VC200 s boxom na fóliu EAN: 4038437013900 Výrobca: CASO Farba: strieborná : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag