Cattara Lapač hmyzu UV Lightern

Cattara Lapač hmyzu UV Lightern, 230 V

11.99 €

Výnimočný tovar, Cattara Lapač hmyzu UV Lightern, 230 V od popredného výrobcu Cattara - tento hit môžete zaobstarať za jedinečnú cenu 11.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakupovať za viac ako €. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 8591686131840
Do obchodu

Popis

Cattara

Tento elektronický lapač využíva svetlo s ultrafialovými lúčmi, ktorými efektívne láka lietavý hmyz. (Napr. muchy, mory, mole, komáre a ďalšie). Hmyz je po kontakte s kovovou sieťou pod vysokým napätím zničený elektrickým prúdom. Prístroj na ničenie nevyužíva žiadnych chemických látok, pracuje bez zápachu a bez znečistenia. Je vhodný pre použitie doma, v reštauráciách a bufetoch, kanceláriách, nemocniciach atď. Prístroj je určený na položenie na pevný podklad alebo na zavesenie pomocou očka na vrchnej strane zariadenia. Napájanie je riešené pomocou klasického kábla 230 V. Technické parametre: napätie na mriežke - 800 V pokrytie plochy - 40 m2.

Parametre tovaru Cattara Lapač hmyzu UV Lightern, 230 V

Názov: Cattara Lapač hmyzu UV Lightern, 230 V EAN: 8591686131840 Výrobca: Cattara Farba: čierna : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag