Cattara Nabíjacie svietidlo s lapačom hmyzu Pear army

Cattara Nabíjacie svietidlo s lapačom hmyzu Pear army, 70 lm

25.49 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Cattara Nabíjacie svietidlo s lapačom hmyzu Pear army, 70 lm od firmy Cattara - tento tovar si môžete nechať doručiť pri likvidácii skladu za neprekonateľných 25.49 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Čo tak doprava ZDARMA? Ak si objednáte viac ako €, neplatíte poštovné. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8591686131796
Do obchodu

Popis

Cattara

Táto lampička s elektronickým lapačom hmyzu využíva ultra fialové lúče pre efektívne nalákanie lietajúceho hmyzu (napr. muchy, mory, mole, komáre a ďalšie). Hmyz je po kontakte s kovovou sieťou pod vysokým napätím zničený elektrickým prúdom. Prístroj na ničenie nevyužíva žiadnych chemických látok, pracuje bez zápachu a bez znečistenia. Je vhodný pre použitie doma, v záhrade, v kempe, ale aj v reštauráciách a bufetoch, kanceláriách, nemocniciach atď. Prístroj je možné postaviť na stôl alebo zavesiť za výklopný háčik. Pre bežné osvetlenie sú použité SMD LED so svetelným tokom 70 lm napájané pomocou akumulátora Li-Ion 18650. Pre nabíjanie je určený pribalený mikro USB kábel. Zariadenie má stupeň krytia IPX4. Ovládanie je riešené na vrchnej strane zariadenia. Pomocou dvoch dotykových tlačidiel je možné ovládať lapač i osvetlenie zvlášť..

Parametre tovaru Cattara Nabíjacie svietidlo s lapačom hmyzu Pear army, 70 lm

Názov: Cattara Nabíjacie svietidlo s lapačom hmyzu Pear army, 70 lm EAN: 8591686131796 Výrobca: Cattara Farba: zelená : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag