Clementoni Interaktívny medvedík so zvukmi

Clementoni Interaktívny medvedík so zvukmi, 25 x 24 cm

22.49 €

V akcii je len tu Clementoni Interaktívny medvedík so zvukmi, 25 x 24 cm od top značky Clementoni - tento produkt posielame vo výhodnej akcii za 19.99 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak sa vám páči doprava zadarmo, uistite sa, že ste si objednali viac ako €. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Kategorie: ,
Značka: 
SKU: 8005125604562
Do obchodu

Popis

Clementoni

Tento roztomilý hovoriaci medvedík sa stane nerozlučným kamarátom vašich detí, ktoré si pri hre učia spoznávať mnoho nových vecí a rozvíjajú svoje schopnosti. Hovoriaci medvedík má 5 interaktívnych tlačidiel: 4 na labkách a jedno na brušku. Po stlačení týchto tlačidiel spieva, učia deti farby, tvary, písmená a číslice. Tlačidlo na brušku v tvare srdiečka sa rozsvieti, rozbliká a medvedík spieva roztomilým hlasom veselú melódiu. ušká medvedíka sú vhodné na cumľanie a ohryzávanie. Sú vyrobené z materiálu, ktorý to umožňuje. Žltý a červený plyš použitý na tele a oblečenie medvedíka nabáda na pomaznanie.Batérie: 2 x 1,5 V AAA / LR03 1,5 V (súčasťou výrobku sú batérie iba demonštratívne účely)..

Parametre tovaru Clementoni Interaktívny medvedík so zvukmi, 25 x 24 cm

Názov: Clementoni Interaktívny medvedík so zvukmi, 25 x 24 cm EAN: 8005125604562 Výrobca: Clementoni Farba: mix farieb : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag