Clementoni Interaktívny psík KUK

Clementoni Interaktívny psík KUK, 22 cm

21.90 €

Vynikajúci Clementoni Interaktívny psík KUK, 22 cm s osvedčenou značkou Clementoni - tento artikel je tu pre vás pri práve prebiehajúcej akcii za 22.99 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak naplníte košík tovarom nad , okamžite máte dopravu ZDARMA k vám. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8005125505487
Do obchodu

Popis

Clementoni

Roztomilý psík hovorí, spieva a pohybuje sa dopredu a dozadu. Stlačením tlačidiel na jeho chrbte učí deti číslice, farby a zvieracie zvuky. Zakryte mu uškami oči a psík si začne hrať na schovávačku. Stlačením symbolu kocky na obojku sa ušká vrátia do pôvodnej polohy. Hra rozvíja dieťa po zmyslovej, emočnej a poznávacej stránke. Stimuluje vizuálne a sluchové vnímanie a obratnosť. Je určená pre deti od 10 do 36 mesiacov.Hračka je napájaná 3 batériami 1,5 AA LR b.Upozornenie: Batérie obsiahnuté v balení sú len pre skúšku funkčnosti výrobku a musia byť vymenené okamžite po vyskúšaní..

Parametre tovaru Clementoni Interaktívny psík KUK, 22 cm

Názov: Clementoni Interaktívny psík KUK, 22 cm EAN: 8005125505487 Výrobca: Clementoni : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag