Compactor 2-dielna sada vákuových úložných vakov Vac&Roll

Compactor 2-dielna sada vákuových úložných vakov Vac&Roll, 40 x 60 cm

7.99 €

Spokojnosť prinášajúci Compactor 2-dielna sada vákuových úložných vakov Vac&Roll, 40 x 60 cm od známeho výrobcu Compactor - tento artikel odporúčame za bombastickú cenu 8.99 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Stačí naplniť košík vyššie uvedeným tovarom a NEPLATÍTE za dopravu. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 3370910043129
Do obchodu

Popis

Compactor

Kompresný vak Vac&Roll je priehľadný, takže ihneď uvidíte, čo ste si do neho uložili. Tento model je vhodný pre ukladanie niekoľkých párov tričiek, svetrov, mikín alebo nohavíc. Vďaka nemu zvládnete zabaliť oblečenie pre celú rodinu na dovolenku do jediného kufra. Takto uložené oblečenie je chránené pred moľami a ďalšími nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a zaberie len 25 % pôvodného miesta.Jeden príklad pre lepšiu predstavu: Prikrývka, ktorá má hrúbku 50 cm, je po uložení do Compact Express úložného boxu vysoká iba 15 cm.Vac&Roll od Compactor bude vašou pomocníkom pri skladovaní sezónneho alebo detského oblečenia. Šetrí miesto a zároveň oblečenie nepriedušne chráni.Vak je vyrobený z nylonu a polyetylénu. Po použití sa dokáže vždy vrátiť do pôvodného stavu. Materiál rešpektuje vlastnosti uložených textilných vlákien. Oblečenie v ňom bude ako v bavlnke.Všetky vákuové úložné vrecia Compactor sú opakovateľne použiteľné. Stačí si len vybrať ten najvhodnejší model z našej ponuky.Výhody vákuového úložného vreca: je vzduchotesné použitý materiál je pevný a zároveň pružný oblečenie v ňom môže byť skladované aj na inak nevhodných miestach ako je pôda alebo vlhký pivnica ochráni vaše oblečenie pred roztočmi, moľami, prachom, zápachom a vlhkosťou záruka 2 rokyPoužitie:Oblečenie sa do tohto modelu vkladá zo strany. Odporúčame, aby bolo vopred vyprané a zložené. Potom ho pomocou plastového zipsu zatvorte a vysávačom vysajte vzduch. Vďaka špeciálnemu nadstavcu sú vákuové vaky Compactor kompatibilné s väčšinou modelov vysávačov. Veľkou výhodou je tiež možnosť zavákouvať vak iba manuálnym vytlačením vzduchu. To sa hodí napríklad pri cestovaní..

Parametre tovaru Compactor 2-dielna sada vákuových úložných vakov Vac&Roll, 40 x 60 cm

Názov: Compactor 2-dielna sada vákuových úložných vakov Vac&Roll, 40 x 60 cm EAN: 3370910043129 Výrobca: Compactor Farba: transparentná : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag