Compactor 2-dielna sada vákuových úložných vriec Aspispace XL

Compactor 2-dielna sada vákuových úložných vriec Aspispace XL, 80 x 130 cm

16.99 €

Neodoláte: Compactor 2-dielna sada vákuových úložných vriec Aspispace XL, 80 x 130 cm od obľúbenej značky Compactor - tento hit zoženiete s VIP zľavou pre každého za 14.39 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. A to nie je všetko, e-shop za vás zaplatí dopravu, ak hodnota vášho košíka presiahne €. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 3370910089929
Do obchodu

Popis

Compactor

Pretekajú vaše šuplíky? Sú vaše skrine plné až k prasknutiu? Vôbec netušíte, ako všetko, čo nutne potrebujete, dostať do kufra? Vákuové vrecia Aspispace sú konkrétnou a okamžitou odpoveďou na problémy s úložným priestorom na oblečenie, periny a vankúše. Po odsatí vzduchu sa tieto vrecia stávajú veľmi tenkými. Len si predstavte, koľko miesta ušetríte. Každý vak je vybavený uzatváracím jazdcom - ten umožňuje uzavrieť vak zipsom bez toho, aby ste museli vynaložiť osobitné úsilie a zaisťuje perfektnú hydroizoláciu. Súčasťou vaku je regulačný ventil, ktorý má tú funkciu, že akonáhle je vak stlačený, vonkajší vzduch sa dovnútra už nedostane. Vzduch z vákuového vreca Compactor možno odsať takmer všetkými vysávačmi.materiál: nylon, polyetylén.

Parametre tovaru Compactor 2-dielna sada vákuových úložných vriec Aspispace XL, 80 x 130 cm

Názov: Compactor 2-dielna sada vákuových úložných vriec Aspispace XL, 80 x 130 cm EAN: 3370910089929 Výrobca: Compactor Farba: transparentná : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag