Compactor Obal na krátke šaty a obleky GreenTex

Compactor Obal na krátke šaty a obleky GreenTex, 58 x 100 cm, zelená

7.99 €

Prestížny Compactor Obal na krátke šaty a obleky GreenTex, 58 x 100 cm, zelená originálne od labelu Compactor - tento produkt obchodujeme v neopakovateľnej akcii za 7.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Zásielky nad € vám bude doručený ZDARMA. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 3370910117714
Do obchodu

Popis

Compactor

Ochranné puzdro na šaty Compactor je vyrobené z pevného materiálu (netkaný polypropylén), ktorý je ľahký a šetrný k vášmu oblečeniu. Oblečenie dokonale chráni proti nepriaznivým vonkajším vplyvom. Predovšetkým pred vlhkosťou, hmyzom a oderom oblečenia - jednotlivé kusy oblečenia od seba bezpečne oddelí.Obal je pevne uzatvárateľný na zips. V hornej časti je otvor, ktorý je dostatočne veľký na prestrčenie jedného alebo viacerých vešiakov a zavesenie oblečenia do skrine. Z prednej strany je potom praktické okienko z priehľadného plastu, ktorým budete vždy vidieť, aký oblek či šaty tento obal práve obsahuje..

Parametre tovaru Compactor Obal na krátke šaty a obleky GreenTex, 58 x 100 cm, zelená

Názov: Compactor Obal na krátke šaty a obleky GreenTex, 58 x 100 cm, zelená EAN: 3370910117714 Výrobca: Compactor Farba: zelená : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag