Compactor Organizér na topánky Madison

Compactor Organizér na topánky Madison, 60 x 76 x 15 cm

15.90 €

Váš obľúbený tovar, Compactor Organizér na topánky Madison, 60 x 76 x 15 cm s pečaťou kvality Compactor - tento produkt objednáte vo výpredajové akciu za 9.49 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Čo tak doprava ZDARMA? Ak si objednáte viac ako €, neplatíte poštovné. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 3370910080155
Do obchodu

Popis

Compactor

Priestranný organizér na topánky Compactor je vyrobený z netkanej textílie v dizajne Madison. Topánky, ktoré práve nenosíte, v ňom pohodlne prečkajú než opäť nastane ich čas. Organizér na topánky má šesť priehradiek pre šesť párov topánok. Každá topánka je uložená jednotlivo v oddelenej sekcii, máte tak istotu, že sa o seba nebudú zbytočne odierať navzájom. Textilný organizér je vybavený priehľadným vekom, ktoré sa dá pevne uzavrieť na zips. Vždy presne vidíte, kde sa ktorá topánka nachádza a ak máte takýchto organizérov viac, nemusíte pri hľadaní konkrétneho páru otvárať každý. Organizér na topánky Compactor ponúka efektívne a jednoduché riešenie ako skladovať práve nenosené páry topánok. Vaše topánky budú uložené prehľadne a bezpečne..

Parametre tovaru Compactor Organizér na topánky Madison, 60 x 76 x 15 cm

Názov: Compactor Organizér na topánky Madison, 60 x 76 x 15 cm EAN: 3370910080155 Výrobca: Compactor Farba: béžová : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag