Compactor Puzdro na obleky a dlhé šaty DAMAN

Compactor Puzdro na obleky a dlhé šaty DAMAN, 60 x 137 cm, béžová

5.99 €

Obľúbený produkt Compactor Puzdro na obleky a dlhé šaty DAMAN, 60 x 137 cm, béžová od spoločnosti Compactor - tento tovar si môžete nechať doručiť za bombastickú cenu 5.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Doprava bez poplatku sa teraz vzťahuje na objednávky s minimálnou hodnotou €. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 3370910098631
Do obchodu

Popis

Compactor

Ochranné puzdro na šaty Compactor je vyrobené z pevnej netkanej látky (polypropylén), ktorá je ľahká a šetrná k vášmu oblečeniu. Oblečenie dokonale chráni pred nepriaznivým vonkajším vplyvom. Predovšetkým proti vlhkosti, hmyzu a oderu oblečenia - jednotlivé kusy oblečenia od seba bezpečne oddelí. Obal je pevne uzatvárateľný na zips.Ochranné puzdro na šaty nie je určené len na ochranu šiat a oblekov vo vašej skrini, ale samozrejme aj na transport, napríklad pri ceste na dovolenku. Ak nechcete použiť kufor, kde sa vám šaty pokrčia, použite toto ochranné puzdro a vaše šaty či oblek budú vždy čisté a vyžehlené, presne tak, ako ste ho do puzdra vložili..

Parametre tovaru Compactor Puzdro na obleky a dlhé šaty DAMAN, 60 x 137 cm, béžová

Názov: Compactor Puzdro na obleky a dlhé šaty DAMAN, 60 x 137 cm, béžová EAN: 3370910098631 Výrobca: Compactor Farba: béžová : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag