Compactor Skladací úložný box pre police a knižnice

Compactor Skladací úložný box pre police a knižnice, 31 x 31 x 31 cm, červená

7.49 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, Compactor Skladací úložný box pre police a knižnice, 31 x 31 x 31 cm, červená od obľúbeného výrobcu Compactor - tento artikel pořizujte extra lacno za 7.49 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Objednávka bude odoslaná ZDARMA na vami zadanú adresu € alebo viac. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 3370910088533
Do obchodu

Popis

Compactor

Textilný úložný box Compactor má praktické rozmery 31 x 31 x 31 cm. Je vyrobený z pevnej textílie v červenej farbe. Box je skladací, teda ak ho nebudete používať, ľahko ho niekde uložíte. Ideálny do detskej izby na hračky, ale uplatnenie nájde napríklad aj v šatni, na uloženie nepoužívanej obuvi. Textilný úložný box Compactor je vyrobený z odolnej textílie a pre jednoduchú manipuláciu je vybavený uchom. Pohodlne do neho uložíte napríklad detské hračky, školské potreby alebo napríklad knihy. Môže byť samozrejme ale aj súčasťou vašej šatne a potom by asi obsahoval napríklad vašu bielizeň, ponožky alebo napríklad rukavice, šatky, či čiapky..

Parametre tovaru Compactor Skladací úložný box pre police a knižnice, 31 x 31 x 31 cm, červená

Názov: Compactor Skladací úložný box pre police a knižnice, 31 x 31 x 31 cm, červená EAN: 3370910088533 Výrobca: Compactor Farba: červená : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag