Compactor Textilný úložný box Madison

Compactor Textilný úložný box Madison, 50 x 70 x 30 cm

6.99 €

Práve je za dobrú cenu Compactor Textilný úložný box Madison, 50 x 70 x 30 cm od spoločnosti Compactor - tento tovar si môžete nechať poslať za výhodnú cenu 6.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Objednávka bude odoslaná ZDARMA na vami zadanú adresu € alebo viac. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 3370910080131
Do obchodu

Popis

Compactor

Textilný úložný box na prikrývku, perinu Compactor je vyrobený z odolnej netkanej látky s potlačou Madison a je pevne uzatvárateľný na zips. Skladný pomocník do každej domácnosti. Vďaka tomu, že sa nejedná o pevný, napr. plastový, box, je celý výrobok skladný a ľahučký. Ľahko ho umiestnite napríklad pod posteľ alebo na dno skrine. Pre pohodlné prenášanie je box vybavený dvojicou uší, ktoré sú umiestnené na kratších stranách boxu. Box využijete nielen pre uloženie perín a posteľnej bielizne, dobre poslúži ako priestor pre bezpečné uloženie akýchkoľvek textílií, vrátane menej často noseného sezónneho oblečenia..

Parametre tovaru Compactor Textilný úložný box Madison, 50 x 70 x 30 cm

Názov: Compactor Textilný úložný box Madison, 50 x 70 x 30 cm EAN: 3370910080131 Výrobca: Compactor Farba: béžová : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag