Compactor Úložný box ECOLOGIC

Compactor Úložný box ECOLOGIC, 32 x 31 x 15 cm, béžová

14.99 €

Exkluzívny Compactor Úložný box ECOLOGIC, 32 x 31 x 15 cm, béžová značky Compactor - tento artikel čaká na vás po zlacnenie za 14.99 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Zásielky nad € vám bude doručený ZDARMA. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 3370910110432
Do obchodu

Popis

Compactor

Nový úložný box radu Ecologic je príspevkom firmy Compactor k zdravému životnému štýlu, ku ktorému patrí aj používanie predmetov dennej potreby z prírodných materiálov. Box je totiž vyrobený z drvených bambusových stoniek a ďalších prírodných materiálov. Vo výrobnom závode je táto zmes spojená pomocou kukuričného škrobu. Použitím bambusových vlákien sa spotrebuje tá časť rastliny, ktorá by bola normálne vyhodená či spálená. Toto použitie odpadu z bambusu je preto prospešné na všetkých úrovniach. Uprednostňovaním ekologických materiálov sa robí spoločný krok k zodpovednejšiemu životnému štýlu, ktorý upokojuje naše svedomie a dáva zmysel našim nákupom. Úložný box Ecologic je pevný, stálofarebný a má všetky výhody plastu. Možno ho bez problémov dať do umývačky riadu. Budete sami prekvapení, že vlastne nespoznáte rozdiel medzi výrobkom vyrobeným z plastu a výrobkom z bambusových vlákien. Úložný box Ecologic je skutočným vašim príspevkom k ekologickej a životnému prostrediu prospešnej domácnosti..

Parametre tovaru Compactor Úložný box ECOLOGIC, 32 x 31 x 15 cm, béžová

Názov: Compactor Úložný box ECOLOGIC, 32 x 31 x 15 cm, béžová EAN: 3370910110432 Výrobca: Compactor Farba: béžová : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag