Compactor Úložný box s vákuovým vrecom XXL Life Compactor

Compactor Úložný box s vákuovým vrecom XXL Life

25.99 €

No a toto chcete: Compactor Úložný box s vákuovým vrecom XXL Life čo nám vyrába Compactor - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za skvelú cenu 25.99 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. A to nie je všetko, e-shop za vás zaplatí dopravu, ak hodnota vášho košíka presiahne €. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 3370910036565
Do obchodu

Popis

Compactor

Extra veľký úložný box, do ktorého ľahko uskladníte oblečenie, iné textílie a dokonca aj deky alebo vankúše. Vo vnútri praktického úložného boxu Compactor sa nachádza vákuové vrece. Vzduch z neho odsajete pomocou vysávača. Je kompatibilné so všetkými druhmi vysávačov.Takto uskladnené oblečenie či iné veci sú chránené pred vlhkosťou, roztočmi, prachom aj pred moľami. Úložný box má praktické rozmery, zmestí sa napríklad do skrine. Do úložného boxu sa bez problémov zmestia aj 3 prikrývky a 2 vankúše. Rozmery v zloženom stave: 49,5 x 5 x 32 cm..

Parametre tovaru Compactor Úložný box s vákuovým vrecom XXL Life

Názov: Compactor Úložný box s vákuovým vrecom XXL Life EAN: 3370910036565 Výrobca: Compactor Farba: biela : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag