Compactor Úložný obal na obleky a dlhé šaty MARINE

Compactor Úložný obal na obleky a dlhé šaty MARINE, 60 x 137 cm, modro-biela

8.90 €

Limitovaná edícia produktu Compactor Úložný obal na obleky a dlhé šaty MARINE, 60 x 137 cm, modro-biela od originálneho výrobcu Compactor - tento produkt obchodujeme s unikátnou zľavou za 7.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Pri objednávkach nad € od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 3370910062939
Do obchodu

Popis

Compactor

Ochranné puzdro na šaty Compactor je vyrobené z pevného materiálu (netkaný polypropylén), ktorý je ľahký a šetrný k vášmu oblečeniu. Oblečenie dokonale chráni proti nepriaznivým vonkajším vplyvom. Predovšetkým proti vlhkosti, hmyzu a oderu oblečenia - jednotlivé kusy oblečenia od seba bezpečne oddelia.Obal je pevne uzatvárateľný na zips. V hornej časti je otvor, ktorý je dostatočne veľký na prestrčenie jedného alebo viacerých vešiakov a zavesenie oblečenia do skrine. Z prednej strany je potom praktické okienko z priehľadného plastu, ktorým budete vždy vidieť, aký oblek či šaty tento obal práve obsahuje.Ochranné puzdro na šaty nie je určené len na ochranu šiat a oblekov vo vašej skrini, ale samozrejme aj na transport, napríklad pri ceste na dovolenku, obchodné rokovania či napríklad do čistiarne. Ak nechcete použiť kufor, kde sa vám šaty pokrčia, použite toto ochranné puzdro a vaše šaty či oblek budú vždy čisté a vyžehlené, presne tak, ako ste ich do puzdra vložili..

Parametre tovaru Compactor Úložný obal na obleky a dlhé šaty MARINE, 60 x 137 cm, modro-biela

Názov: Compactor Úložný obal na obleky a dlhé šaty MARINE, 60 x 137 cm, modro-biela EAN: 3370910062939 Výrobca: Compactor Farba: modrá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag