Compactor Úložný obal na obleky a krátke šaty MISSY

Compactor Úložný obal na obleky a krátke šaty MISSY, 60 x 100 cm, modro-biela

14.90 €

Kvalitný Compactor Úložný obal na obleky a krátke šaty MISSY, 60 x 100 cm, modro-biela s akostnou značkou Compactor - tento artikel sa na vás teší za skvelú cenu 5.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Stráviť minimálne € a DOPRAVA ZADARMO do vášho vrecka. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 3370910096309
Do obchodu

Popis

Compactor

Ochranné puzdro na šaty Compactor je vyrobené z pevného materiálu (netkaný polypropylén), ktorý je ľahký a šetrný k vášmu oblečeniu. Oblečenie dokonale chráni proti nepriaznivým vonkajším vplyvom. Predovšetkým proti vlhkosti, hmyzu a oderu oblečenia - jednotlivé kusy oblečenia od seba bezpečne oddelia.Obal je pevne uzatvárateľný na zips. V hornej časti je otvor, ktorý je dostatočne veľký na prestrčenie jedného alebo viacerých vešiakov a zavesenie oblečenia do skrine. Z prednej strany je potom praktické okienko z priehľadného plastu, ktorým budete vždy vidieť, aký oblek či šaty tento obal práve obsahuje..

Parametre tovaru Compactor Úložný obal na obleky a krátke šaty MISSY, 60 x 100 cm, modro-biela

Názov: Compactor Úložný obal na obleky a krátke šaty MISSY, 60 x 100 cm, modro-biela EAN: 3370910096309 Výrobca: Compactor Farba: biela : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag